piątek, 6 stycznia 2017

Czy zaciągnąć ją do łóżka? Zapytaj ją na kogo głosowała, a powiem ci jaka jest


Być może bardziej interesuje cię kwestia "jak" niż "czy". Ale spójrzmy prawdzie w oczy - wiesz jakie są dziunie, gdy się zaangażują. Domagają się przytulania, wspólnego oglądania filmów z Ryanem Goslingiem i chcą poznać twoją matkę. Aby oszczędzić sobie tych katuszy, dobrze przemyśl, czy chcesz zmierzyć się z zapięciem jej stanika.


Myślisz sobie, że zawsze możesz po wszystkim nie zadzwonić. 

Możesz. 

Myślisz sobie, że ona może nie będzie chcieć po wszystkim rozmawiać. 

Może. 

Ale gdy podejmujesz w życiu decyzje, zawsze warto postawić się w roli Morgana Freemana: co zrobiłby Morgan Freeman?

By zaoszczędzić sobie czasu i moralnych rozterek, zapytaj dziunie na kogo głosowała. A potem uwolnij Bydlaka. 

Albo i nie.
Razem

Nie wiem, jak bardzo lubisz farbowane na niebiesko włosy pod pachami, ale, mój miły koneserze, tutaj ci takich pod dostatkiem. Nasza bohaterka będzie cię namawiać, słodziutkim głosem, żebyś zapuścił "takie fajne wąsy i bródkę". Nie wiesz co jej z tym odwala, dopóki nie zajrzysz do jej szafy i nie ujrzysz ołtarzyka ze zdjęciem Lenina. W tej samej szafie ma również tarczę z rzutkami. W centrum tej tarczy, jest zdjęcie Ryszarda Petru i Janusza Korwin-Mikkego. Lubi silne i niezależne wibratory. Jeśli mimo wszystko odważysz się ją zdobywać, szepcz jej do ucha o podatku progresywnym. 

.Nowoczesna

W sumie zajebista dupa, gdyby nie świadomość, że miał ją już prezes, wiceprezes, Senior Recruiter, UX Designer, twój kumpel z teamu i cieć od klimatyzacji. Gdy ją całujesz, prosi, żebyś jej nie rozmazał szminki. W sobotni wieczór zabierze cię na szoping i cynamonową latte w Starbuniu. Jako dowód twojej miłości, będzie wymagała założenia przez ciebie firmy. Ma piękne marzenia, buty i kaca co sobotę. Dużo czyta, głównie Cosmopolitan.
PSL

Przez te oczy zielone, zielone - oszalałeś. Nic nie porusza twardych męskich serduszek tak mocno, jak jej przykrótkie pikowane kurtki i wielobarwne hafy na tylnych kieszeniach dżinsów. Ale, jak to się mówi - nie ocenia się książki po okładce. Zawartość jest równie ciekawa. Miss Dożynek w Baranówce, zna na pamięć jeden wiersz Tuwima, kilka życiowych powiedzonek i teksty wszystkich piosenek disco-polo. Pytasz mnie jak lubi? Lubi na sianku i na zapleczu remizy podczas wesela jej kuzyna. 

PO

Basic bitch. W zainteresowaniach, w CV, wpisuje: muzyka, moda, podróże, dobra kuchnia. Pytasz jaka muzyka? No, jak leci w radiu. Pytasz jaka moda? Wyprzedaż w Zarze. Pytasz gdzie by chciała pojechać? Gdzieś do ciepłych krajów. Pytasz w końcu co rozumie poprzez dobrą kuchnie? Odpowiada, że lubi pójść do restauracji. Wyznaje zasadę, że seks dopiero po trzeciej randce i to prawdopodobnie jedyna zasada, którą wyznaje. Nosi klasyczną bieliznę. 


PiS

Jest taki fanpejdż na Facebooku "Nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka". Ona założyła "Nie czytasz - idę z tobą do łóżka". Wie, że za dużo pytań, dociekliwości i informacji, to nie jest domena kobiet. Niewiasta przywiązana do tradycji - mężczyzna ma uwieść, wyruchać, przypierdolić jak trzeba. Proste? Proste. To zachowawcza misjonarzoentuzjastka i światłozgaszenioentauzjastka. Ale jaki rosół robi, to głowa mała. Lepsze panie domu, znajdziecie tylko na tym najbliższym wschodzie:

Korwin / Wolność

Gdy media powtarzają, że JKM chce zabrać prawa wyborcze kobietom, wie, że to manipulacja, bo on tak naprawdę chce zabrać prawa wyborcze wszystkim. Spryciula taka, świadoma. Na wiecu poznasz ją po tym, że w przeciwieństwie do reszty partycypujących w wydarzeniu, nie rzuca jajkami czy też pomidorami. Zna swoje miejsce - lubi od tyłu. Niemniej, powiem ci, stary, tak. Mało jest kobiet, które głosują na tą frakcję, ale jeśli to robią, to raczej znają marzenia pana Janusza na pamięć. A Janusz często powtarza, że kobiety powinny siedzieć w domach i nie pracować. Przemyśl to. 

SLD / Zjednoczona Lewica

Trudno w pierwszej chwili orzec, czy naprawdę ci się podoba, czy tylko przypomina twoją byłą. Lubi starszych, siwiejących facetów, więc... Każdy ma u niej szansę. Nawet wysokie i atrakcyjne blondynki, które na końcu okazują się sympatyzować z PiSem. Zgodzi się na wszystko: na anala, na BDSM, orgie, że Kościół jest zły, że Kościół jest dobry, a nawet, że komuna była spoko. Jej ulubiona liczba? 40%. 

Kukiz'15

Przyjaźni się z tymi laskami od PiSu, tylko ona z kolei robi dobry żurek. Mają podobny zbiór zainteresowań i system za(wartości), z tą jednak różnicą, że pani popierająca partię Kukiz, lubi prawdziwych bad boyów, najlepiej muzyków. Jak jesteś z Kielc masz dodatkowy punkt. Jest słodka - czerwieni się na myśl o grzechu pierworodnym. Wie, powtarzając za Mistrzem Pawłem, że trzeba zdawać sobie sprawę, komu się dawało ciało, kiedy się dawało i jak się dawało, żeby się nie rozleciało. Chcesz ją uwieść? Zanuć jej zmysłowo Scoobie-Doo-ya! Scooby-Doobie-doo-ya!

Nie chodzi na wybory

...bo przecież mężczyźni sami zadecydują najlepiej! Wie, że jak się partycypuje w programie lojalnościowym członka jednego z jej kolegów, to nie ma znaczenia, przy którym nazwisku postawiła "x".Męska wersja wpisu dostępna TUTAJ.Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza