O MNIE, O BLOGU, KONTAKT

Cześć!

Mam na imię Ania i reprezentuję rasę pół-człowiek, pół-opowiadanie. 

Mimo tego, że panicznie boję się Jowisza, fascynuje mnie kosmos. Jeśli aktualnie nie ratuję ludzi (lub ich nie zabijam) w jakiejś grze komputerowej, to znaczy, że jestem na wernisażu. 

Urodzony ze mnie handlowiec (sprzedałam własną nerkę i krem z Avonu), co w połączeniu ze zdolnością do panowania nad literkami, zaowocowało blogiem.  

Niemożliwym jest mnie obrazić. Wszyscy, którym to się udało, już nie żyją.

Lakier do paznokci dobieram do karabinu. Nie wierzysz? To zobacz:
.


Wcześniej ten blog nazywał się PKNDL i pod taką nazwą możesz go jeszcze kojarzyć. 

Mój blog znalazł się w wyróżnieniach, w rankingu najchętniej polecanych blogów, organizowanym przez Andrzeja Tucholskiego (2017).

A rok później zajął zaszczytną, srebrną pozycję i tym samym stał się jednym z najczęściej polecanych blogów w Polsce (2018).

Lubię jak jesteś zdruzgotany/a i odbiera ci mowę. Lubię także, gdy się śmiejesz. Lubię z tobą flirtować. Możemy też spotkać się gdzieś pośrodku. Dlatego piszę felietony.

Osoby odwiedzające Zakazanną, to w ponad 60% osoby w przedziale wiekowym 18-34 lat, z lekką przewagą panów.
Socialne media?


Facebook - (prawie) codziennie piszę tam coś zabawnego. To też idealne miejsce, jeśli chcesz być na bieżąco z wpisami. Dajesz!

Twitter - tam dużo piszę o grach komputerowych, a gdy mnie poniesie, komentuję wydarzenia polityczne #najgorzej.
Jeśli coś cię denerwuje i chcesz żebym o tym napisała, chcesz ze mną pogadać o niskiej stopie inflacji, prosić o pomoc w kupnie butów lub po prostu napisać mi "cześć" - wiesz co robić.

zakazanna.blog [at] gmail.com